Wierność – Dobra komunikacja między partnerami

Definicja wierności to najczęściej cecha etyczna postępowania ludzkiego, polegająca na uczciwości wyznawanym wartościom moralnym do drugiej osoby. Więc romanse i zdrada, która może przybrać różne oblicza nie wchodzi tutaj w grę. Definicja wiarołomstwa z kolei to totalne zaprzeczenie wierności do drugiej osoby. Więc i uczciwość małżeńska, czy też przed ślubem tutaj nie obowiązuje. W dzisiejszym świecie wierność jest nudna, bo w dzisiejszym świecie panuje moda na ciągłą zmianę partnerów, a wierność przed ślubem i uczciwość małżeńska nie jest ani atrakcyjna i ani nawet trendy.

 

Panuje za to moda na konsumpcję. Jeżeli coś się psuje możemy iść do sklepu i to kupić. Podobnie zaczyna się dziać w życiu emocjonalnym. Po co naprawić związek skoro można zdradzić swojego chłopaka lub swoją dziewczynę. Wizja chłopaka i dziewczyny o życiu po ślubie często mijają się z realnym życiem. Wielu osobom wydaje się, że już zdobyli drugą połówkę i nie muszą dalej o nią walczyć. A wierność wcale nie jest nudna. Wystarczy tylko trochę popracować nad związkiem, bowiem podstawą szczęśliwego małżeństwa jest dobra komunikacja między partnerami. Nie trudno o romanse w tych czasach, kiedy na każdym kroku wiele czynników sprzyja ich rozwojowi.

 

Natura kobiet i mężczyzn różni się od siebie znacząco. Mężczyźni lubią sobie wyjść z kolegami na piwko i mecz, a także prowadzić bogate życie seksualne. Kobiety z kolei wolą się wygadać, kiedy mają problem i nie zawsze mogą i mają ochotę na współżycie. Oprócz tego dochodzą indywidualne cechy charakteru, temperament i zainteresowania każdego z osobna. Trudno więc pogodzić te dwie natury, a czasem wydaje się to nawet niemożliwe i zdrada wtedy gotowa. A zdrada różne oblicza ma. Wiele popularnych stwierdzeń mówiących o damskiej i męskiej niewierności nie ma często nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Olsztyn
Rzeszów
Poznań
Kraków
Warszawa
Katowice
Opole
Szczecin
Łódź
Toruń
Zielona Góra
Gdańsk
Bydgoszcz
Gorzów Wielkopolski
Kielce
Białystok
Wrocław
Lublin