Test Zdrady – Agencja Weryfikowania Wierności

Blisko ponad połowa panów oblała testy na zdradę. Natomiast 30% pań zdradza swojego faceta. Statystyki pod tym względem są bezwzględne. Jak wobec takich faktów nie zadać pytania, czy on mnie zdradza? Test zdrady jest więc zapotrzebowaniem na rosnące zapotrzebowanie takich usług na rynku. Mężczyźni zdradzają zazwyczaj wtedy, kiedy uważają swoje dotychczasowe pożycie za monotonne, nudne, a żona ciągle odmawia, wykręcając się zmęczeniem lub bólem głowy.

 

Ochota na romans zwiększa się u mężczyzn również wtedy, kiedy ich partnerki zachodzą w ciążę. Adoracja obcych i często atrakcyjnych kobiet powoduje, że faceci podnoszą swoje męskie ego i częściej decydują się na zdradę. Jednak ten krok może spowodować, że cena jaką będzie płacił taki mężczyzna będzie kosztowna, z tego względu, że będzie musiał często łożyć na dwie rodziny. Z kolei partnerki wykazują większą skłonność do wybaczania swojemu partnerowi. Jednak kiedy to one wpadają w sidła miłości z innym mężczyzną, często angażują się emocjonalnie w nową relację i decydują na rozwód. Z psychologicznego punktu widzenia psychologii, kobieta ma mniej do stracenia. Często przecież opuszcza partnera, razem z dziećmi. Według szacunków, większość partnerów była zdradzana lub będzie zdradzana. I nie są to puste słowa. Choć z badań wynika, że częściej romansują mężczyźni, to nie jest to dla nich równoznaczne z zaangażowaniem emocjonalnym. Zazwyczaj są to relacje oparte tylko na seksie, nie na uczuciach. Dlatego coraz częściej partnerzy wykonują testy wierności w formie psychotestu zamieszczonego w Internecie, a jego cena, to koszt wysłania sms- a. I zadają pytanie „czy on mnie zdradza?”, „czy ona ma innego?”.

 

Jeśli szukasz porady wystarczy wpisać w wyszukiwarkę test zdrady. Podwyższoną czułość mężczyzn na zdradę seksualną, a kobiet na emocjonalną zazwyczaj wyjaśnia się w sposób bardzo stereotypowy. Nagminnie utrzymuje się przecież, że to facet jest zawsze pierwszy do seksu, więc jeśli zdradza, nie jest to jeszcze symptomem uczuć wyższych. Inaczej kobiety podchodzą do zdrady. Warunkiem jest najpierw zaangażowanie później seks. Wykazano jednak, że płeć męska i żeńska uważa, że uczuciowość prowadzi silniej do seksu niż odwrotnie.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Kielce
Toruń
Gdańsk
Wrocław
Warszawa
Kraków
Gorzów Wielkopolski
Łódź
Rzeszów
Białystok
Zielona Góra
Poznań
Bydgoszcz
Szczecin
Katowice
Lublin
Opole
Olsztyn