Test Wierności Partnera – Sprawdzenie męża lub żony

Istnieje wiele sposobów na sprawdzenie męża lub żony pod kątem wierności. Można obserwować zachowanie i śledzić męża lub żonę. Ale jeżeli ciągłe sprawdzanie telefonu nie daje żadnych dowodów, pomimo złych relacji w związku, to w takiej sytuacji może pomóc test wierności partnera. Nie istnieje tylko jeden test wierności partnera. Możemy wyróżnić osobne testy online dla mężczyzn, jak i dla kobiet, których cena to koszt wysłania sms- a. Możemy również zamówić online test wierności, który wyglądem przypomina test ciążowy. Test ten opiera się na sprawdzeniu obcego DNA, a cena jego zakupu to koszt około 200 złotych.

 

Kiedy można robić taki test? Najczęściej wtedy kiedy sami musimy się powstrzymywać od kontaktów seksualnych z partnerem. Za to najdroższy test wierności, ale pokazujący w najbardziej udokumentowany sposób, zdradę partnera, jest zatrudnienie testerki, dla mężczyzn, lub testera dla kobiety. Kiedy można robić taki test? Praktycznie w każdej chwili, gdy podejrzewamy, że ukochana osoba coś przed nami ukrywa. Dzięki niemu możemy sprawdzić, czy partner jest w stanie odmówić atrakcyjnej testerce lub przystojnemu testerowi, oraz na ile jest prawdomówny. Kontrolowane uwodzenie, to umiejętnie sterowany flirt. Dzięki informacjom uzyskanym od partnera podejrzanego doprowadza się do starannie zaplanowanego spotkania testera z osobą podlegającą testowi wierności.

 

Następnie dzięki rozmowie,  kokietowaniu i uwodzeniu weryfikowane są informacje jakie osoba podaje sama o sobie, oraz jego zachowanie. Często sprawdza się czy dany podejrzany mówi prawdę na przykład o swoim stanie cywilnym, czy rozpoczyna sam konwersacje i w końcu czy stara się o nawiązanie kontaktu fizycznego, godząc się na propozycję bliższej znajomości  lub sam występuje z taką propozycją. na koniec zbiera się wszystkie dowody, nagrania. Zostaje to w razie potrzeby analizowane przez psychologa, co pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie o wierność.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Białystok
Bydgoszcz
Gdańsk
Gorzów Wielkopolski
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Opole
Poznań
Rzeszów
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra