Test Wierności Męża – Działamy głównie w Warszawie

Ogólnie i statystycznie rzecz biorąc już blisko ponad połowa mężczyzn oblała test wierności męża. Natomiast niewiele mniej, bo 30% kobiet zdradza swojego partnera. Statystyki pod tym względem są nieubłagane. Jak wobec takich faktów mieć zaufanie do męża, żony, partnera? Bywają przecież takie sytuacje w których małżeństwa są idealne. I druga połówka wtedy nie spodziewa się, że ze strony męża, czy też żony przeżyjemy taki zawód i upokorzenie, a nasze idealne relacje po prostu się rozpadną w jednej chwili.

 

Dla mężczyzn czasami nie trzeba wiele-chęć eksperymentowania, tymczasowy kryzys, bądź potrzeba przerwania nudy w związku. Bowiem dla mężczyzn liczy się bardziej sfera seksualna niż emocjonalna. Zdradzając nie szukają stałej i emocjonalnej więzi z kochanką. Ale bez względu na impuls ciężko zapomnieć i wybaczyć zdradę, a cena, którą czasem trzeba zapłacić, to zawiedzione zaufanie, które może zniszczyć najtrwalszy związek. Z drugiej strony patrząc zazwyczaj podejrzenia o zdradę bywają bezpodstawne i niesłuszne. Ale te podejrzenia potrafią za to rodzić lęk i chorobliwą zazdrość, a nawet wręcz psychozę. Zazdrość w pewnych postaciach bywa nawet urzekająca, jednak kiedy staje się obsesją zaczynają się problemy, które utrudniają życie partnerom i doprowadzają do rozstania.

 

Kiedy można więc robić wyrzuty i pretensje? Oskarżanie drugiej połówki o to, że dopuściła się czynu, jest jak stąpanie po bardzo cienkim lodzie. Bo jeżeli tak naprawdę zdrada nie miał miejsca, to jest to oznaką całkowitego lub częściowego braku zaufania. Ale nie można też lekceważyć pobudek świadczących o tym, że w naszym związku źle się dzieje. Dlatego test wierności męża jest teraz bardzo popularny, szczególnie ten  online. Również online można zamówić test w pudełku na obecność DNA. Można zatrudnić testerkę do sprawdzenia lojalności męża. Cena takiego testu jest ustalana indywidualnie, zależnie od przebiegu i sytuacji.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Rzeszów
Warszawa
Toruń
Opole
Kraków
Kielce
Olsztyn
Katowice
Łódź
Białystok
Zielona Góra
Bydgoszcz
Gdańsk
Szczecin
Lublin
Poznań
Wrocław
Gorzów Wielkopolski