Test Wierności – Ostatnimi czasy nastała moda na test wierności

Ostatnimi czasy nastała moda na test wierności. Ma on służyć weryfikacji wierności naszego partnera. Pod nazwą test wierności kryje się szeroki wachlarz zarazem towarów jak i usług, które częściej są powszechnie reklamowane. Statystyki pokazują niepokojące wyniki, ponieważ blisko połowa populacji mężczyzn zdradza, a około 30 % kobiet, to żony lub partnerki, które zdradzają swojego męża lub partnera. W czasach wysokiego rozwoju społecznego nastały ciężkie czasy szczególnie dla małżeństw i rodzin. Często słyszy się z opowiadań o niewierności męża lub żony.

 

Zaniepokojone społeczeństwo sięga więc po różne rodzaje testów wierności, które mają pomóc rozwikłać wszelkie wątpliwości, nie zważając jaka jest ich cena. Można wyróżnić internetowy psycho- test wierności, który ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie, czy partnerzy są nam wierni. Należy go traktować raczej, jako zabawę z przymrożeniem oka. Bowiem nie należy, bez kontaktu z drugą osobą ocenić prawdomówności, czy też lojalności. Przesłanki i skrótowe odpowiedzi nie dają obrazu pełnej prawdy, ale dają jedynie wyraz naszym lękom i bezpodstawnym podejrzeniom. Można również zakupić test wierności w pudełku, który polega na wykrywaniu obcego DNA na ciele bądź ubraniu. Wyglądem czasami przypomina test ciążowy.  Ale należy to traktować tylko jako gadżet, bowiem nie wiadomo, kiedy można robić ten test, aby był wiarygodny. Test na niewierność zakupiony przez Internet nie może przesądzać o tym, czy ktoś się dopuścił zdrady, ponieważ nie mamy żadnej pewności co do miarodajności wyniku. A poza tym cena tego testu jest dość wysoka. Ostatnim testem, który cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością w tej sferze, jest test wierności podczas kontrolowanego uwodzenia.

 

Kiedy można robić taki test? Można robić go w każdej sytuacji, w której zauważamy, że ukochana osoba zmienia swoje zachowanie w stosunku do naszej osoby. Wtedy zatrudniani są testerzy lub testerki, w zależności od tego jakiej płci jest podejrzana osoba, lub jakiej orientacji seksualnej. Doprowadza się następnie do sytuacji, w której przykładowo testerka flirtuje z podejrzanym o niewierność i nieprawdomówność.

 

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Warszawa
Zielona Góra
Bydgoszcz
Katowice
Szczecin
Opole
Olsztyn
Gorzów Wielkopolski
Wrocław
Rzeszów
Kraków
Białystok
Gdańsk
Lublin
Toruń
Kielce
Łódź
Poznań