Niewierność w Związku – Agencja Weryfikowania Wierności

Dlaczego pojawia się niewierność w związku? To pytanie z pewnością nurtuje każdego, kto jest w pozornie szczęśliwym i stałym związku lub został już zdradzony. Powszechnie utwierdziło się przekonanie, że to kobiety są częściej zdradzane przez swoich partnerów. W świetle danych okazuje się, że jest to prawdą. Poza tym kobiety doświadczając zdrady ze strony partnera są częściej skłonne do tego, aby wybaczyć i wrócić do partnera. Nie zdając sobie sprawy przy tym, na jakie konsekwencje takiego wyboru się narażają. Godzą się ponownie na kolejne niemoralne zachowania ze strony niewiernego partnera. Bądź też nie potrafią zapomnieć zdrady i popadają w depresję, bądź chroniczną zazdrość.

 

Niewierność w związku pojawia się wtedy, gdy potrzeby emocjonalne oraz seksualne nie są w pełni zaspokojone. Wkradająca się nuda i rutyna kieruje kobietą lub mężczyzną do poszukiwania rozkoszy i szczęścia poza związkiem. Motywy do zdrady są różne, tak jak różne są oczekiwania wobec związku, obojga przeciwnych płci. Jeżeli chodzi o kobiety uważa się, że motywacją do zdrady jest brak szczęścia i zrozumienia. Jednak nie w każdym przypadku jest to regułą. Jednak kobiety częściej szukają, ciepła, rozmowy, zrozumienia, a seks jest jedynie dopełnieniem tego wszystkiego. Można więc stwierdzić śmiało, że niewierność u kobiet ma o wiele częstsze podłoże emocjonalne. Z kolei u mężczyzn sprawa wygląda zupełnie inaczej.

 

Najczęstszym motywem zdrady u mężczyzn jest wątek seksualny. Dla partnera liczy się częsta zmiana, ciekawość i nowe doznania. Jeżeli facet decyduje się na przysłowiowy skok w bok, to bardzo rzadko dochodzi do emocjonalnego zżycia się z nową partnerką lub kochanką.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Szczecin
Kraków
Olsztyn
Łódź
Toruń
Rzeszów
Gorzów Wielkopolski
Opole
Katowice
Lublin
Warszawa
Wrocław
Poznań
Białystok
Gdańsk
Zielona Góra
Bydgoszcz
Kielce