Niewierność Małżeńska – Agencja Weryfikowania Wierności

Zdrada w małżeństwie to najgorsza rzecz jaka może spotkać. Wtedy pojawia się mnóstwo pytań, szczególnie na forum: dlaczego, jak udowodnić, jak rozpoznać, powiedzieć czy nie, co dalej, co robić, czy wybaczyć? Wiele osób szuka przez Internet porady, niestety coraz częściej. Statystyki pod tym względem są nieubłagane- ok. 50 % panów, 30 % panie. Najgorsze statystyki dotyczą tego, że to kobiety w małżeństwie bardzo rzadko dowiadują się o tym, że partner ma kochankę. A facet wtedy zdradza bez konsekwencji i bez zobowiązań. Czasami jednak zdrada zostaje odkryta, a konsekwencje nieuchronne. Nie zawsze więc da się zdradzać bez konsekwencji i bez zobowiązań.

 

Rozwód jest częstym następstwem niewierności. Definicja prawna rozwodu mówi, iż jest to rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd. A prawo i definicja prawna traktuje rozwód z orzeczeniem o winie, jako rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego małżonka, który posiada dowody jego zdrady. Zazwyczaj to detektyw w takich sprawach zbiera dowody. A prawo zawsze będzie stało po stronie pokrzywdzonego. Konsekwencje są takie, że niewierny małżonek musi płacić alimenty. Więc detektyw jest bardzo przydatny do tego typu spraw i do tego, jak udowodnić osobie zdradę. Podczas gdy może ta osoba już zastanawia się nad tym, czy powiedzieć, czy nie o skoku w bok.

 

Niewierność małżeńska, gdzie szukać przyczyny, jak rozpoznać? Zwykle wiąże się ona z kryzysem w związku. Wówczas należy odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego i czy wybaczyć. Jeśli nie ufasz już swojej żonie, a zemsta jest dla Ciebie najważniejsza, wasz związek jest skazany na porażkę. Czasem warto jednak spróbować, a wybaczenie przyjdzie samo. Albo potrzebna będzie terapia i psycholog. Bowiem psycholog to specjalista i czasem bez niego trudno rozwiązać samemu problem, jakim jest niewierność małżeńska. Przyczyny mogą być różne. Emocjonalna, która jest długotrwała oraz fizyczna, czyli seksualna.

 

Długotrwała i emocjonalna zdrada jest domeną kobiet. Kolejna sprawa to problem ludzi wierzących, którzy także przez Internet szukają na forum zagadnień typu: zdrada a rozwód kościelny, zdrada a spowiedź, rozwód a grzech. Szukają porady odnośnie tego, co dalej począć i co robić, a czego nie po rozwodzie, obracając się w środowisku katolickim. Boją się często, że rozwód kościelny to grzech, a spowiedź będzie wtedy niemożliwa. Ciężko więc podjąć decyzję o rozwodzie, jeżeli należymy do wspólnoty kościoła, w którym zemsta jest potępiana, a wybaczenie najważniejsze.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Szczecin
Kraków
Olsztyn
Łódź
Toruń
Rzeszów
Gorzów Wielkopolski
Opole
Katowice
Lublin
Warszawa
Wrocław
Poznań
Białystok
Gdańsk
Zielona Góra
Bydgoszcz
Kielce