Niewierna Żona – Agencja Weryfikowania Wierności

Kiedy niewierna żona zostaje przyłapana z innym, nie pomaga zazwyczaj żadne tłumaczenie. Zdrada to bardzo bolesna rana, która bardzo wolno się goi. To bardzo trudny czas dla związku. Jednak większość par rozstaje się, ponieważ strata zaufania przerasta wielu mężczyzn. I tłumaczenie, że to był tylko jednorazowy incydent, nie mający znaczenia dla kobiety nie jest żadnym argumentem. Bowiem, dla panów zdrada seksualna jest o wiele bardziej bolesna niż dla pań. Nie ma żadnego złotego środka dla zdradzonych mężów, nawet na żadnym forum internetowym nie doszukamy się konkretnego rozwiązania problemów zdradzonych mężów, przez niewierne żony.

 

Każda sytuacja jest inna, tak samo jak różni są ludzie. Jeśli są tacy, którzy chcą pozostać w związku z niewierną żoną, potrzebują dużo siły na to, by zweryfikować to podczas nieuniknionych problemów w małżeństwie. Chyba, że przyłapana niewierna żona sama chce odejść  od męża z innym. Wtedy problem naprawy małżeństwa jest nieaktualny. Wiele zdradzonych mężów szuka pomocy i porady na forum, twierdząc, że przeczytanie różnych opinii jest dobre i pomocne. Jednak niekiedy bez fachowej pomocy psychologa lub psychoterapeuty może się nie obejść. Co zrobić i jak postępować, aby zapomnieć, wybaczyć, oraz co robić aby się ułożyło. Z niektórych przypadków wynika, że jest możliwe odbudowanie związku, a nawet stworzenie nowego, stabilnego związku. Jednakże rozwój zdarzeń będzie przebiegał bardzo indywidualnie i będzie zależał od wielu czynników. Być może wtedy niewierne żony odzyskają stracone zaufanie męża.

 

Przyczyn niewierności w związku można doszukiwać się wszędzie. Począwszy od zwykłego zauroczenia, poszukiwania wrażeń, nowych doznać po różne kryzysy w małżeństwie. Najczęściej kobietą brakuje zainteresowania, czułości i ciepła ze strony partnera. Z kolei mężczyźnie brakuje nowych uniesień i częstszych zbliżeń z partnerką. Choć i to nie jest regułą. Coraz częściej to mężczyźni odmawiają seksu z powodu bólu głowy lub zmęczenia. Zauważyć można, że coraz więcej kobiet zamieszcza anonse w Internecie, typu: „mężatka pozna faceta”, lub „niewierna żona pozna faceta do intymnych spotkań”.

 

Działamy głównie w Warszawie, aczkolwiek swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju:

Poznań
Opole
Toruń
Kraków
Warszawa
Rzeszów
Olsztyn
Gorzów Wielkopolski
Gdańsk
Zielona Góra
Katowice
Lublin
Łódź
Białystok
Szczecin
Kielce
Bydgoszcz
Wrocław